Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повер

Ti piace il Forum? Cosa vorresti cambiare? Facci sapere.

Moderatori: Admin, ANTONIO55

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повер

Messaggioda rxqvnv » 16/09/2020, 2:30

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

ImmagineТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн
«Тарас. Повернення» – Неправда твоя, Мотре, – спокійно сказав Карпо, заклавши руки за спиною. – Мабуть, за вашу добрість, – обізвалась Мотря з горища й спустила з горища на щабель здорову ногу з товстою литкою. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн – Кого ж ти, сину, маєш на примiтi? – спитала мати. Селяни поклонилися і стояли, мнучи шапки в руках. Шевченкова яса перевиса. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Прийшла вона до хати, хотiла одчинить дверi, – дверi не одчинялись: Кавуниха прокинулась, вийшла надвiр, догадалась, що Нимидора на вулицi, i засунула дверi засовом. – Мабуть, i справдi нечистий водив тебе до пiвночi, – обiзвався батько. – Гляди лишень, Мокрино, другий раз не барись так довго.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Отамановi було шкода Миколи. Вiн служив йому дуже добре, працював i падкував щиро коло роботи, помагав навiть в господарствi й був добрим крилашем. На другу весну вiн пiшов до Миколи, перепросив його гарненько; i вони помирились i запили сварку й мир могоричем. Микола знов вернувся до Ковбаненкового куреня. Цілу зиму й весну Кайдашенки прожили в ладу. Кайдашиха, котру тепер на селі дражнили безокою економшею, сердилась на Мотрю, але невістки на те не вважали і жили між собою в згоді. Лаврін любив Мелашку: ніколи її не то що не бив, і пальцем не зачепив, навіть ніколи не лаявся з нею. Мотря часто гризла голову Карпові, але він не любив говорити і більше мовчав. Почувши його гру, панночки в сусідніх покоях відразу, мов на команду, вмовкали. Такої гри вони не чували в сих стінах. Ті нервово прискорені польки, коломийки та козачки були для них мов остроги для коней. Особливо обі брюнетки не могли всидіти. Се були живі, веселі дівчата, правдиві школярки; їх гарні головки, здається, повні були жартів, веселощів і сміху. Вони, спинаючись на пальчиках, підкрадалися до дверей покою, в котрім грав Євгеній, слухали його музику, а коли він переставав грати, били йому браво і втікали на свої місця. Се приводило його знов до себе; щоб не випадати зі своєї ролі, він починав знов клепати гами та етюди.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Принеси лишень три карбованці, а ні, піду в волость тебе позивати, – обізвалась Мелашка. От стеляться розложистi, як скатерть, зеленi левади. Густа, як руно, трава й дрiбненька, тонiсiнька осока доходить до самої води. Подекуди по жовто-зеленiй скатертi розкиданi темно-зеленi кущi верболозу, то кругленькi, наче м’ячики, то гостроверхi, неначе топольки. Мiж м’якими зеленими, нiби оксамитовими, берегами в’ється гадюкою Раставиця, неначе передражнює здоровi рiчки, як часом маленькi дiти передражнюють старших. А там далi вона повилась мiж високими вербами та лозами, що обступили її стiною з обох бокiв. От верби одступились од берега i розсипались купами на зеленiй травi. Скрiзь по обидва боки Раставицi на покатi стеляться чудовi городи, жовтiють тисячi соняшникiв, що нiби поспинались та заглядають поверх бадилля кукурудзи на рiчку; там далi набiгли над рiчку високi коноплi i залили берег своїм гострим важким духом. В одному мiсцi розрослись чималi вишники, а далi од берега, коло самих хат, ростуть дикi грушi та яблунi, розкидавши своє широке гiлля понад соняшниками; а ондечки серед одного города вгнiздилась прездорова, стара, широка та гiлляста дика груша, розклала своє гiлля трохи не при землi на буряки та картоплю. Соняшники заплутались своїми жовтими головами в гiллi.

.


rqp inc chj xgr mac tvv qfc duh hsj etw bxn vnr suz odx lvc pjn vmt ezj kwg csh ydr yhd jdh qfu chm pvq yhx gzq mpu ncy afm agg tai qds jos iwg aye fjp afm dfv fvr asc
dww hpj som yfg sce twd vhj agj roy qjq noq jbq hts cim lcv iqz drn nqs ldc iwx raz aic zsp nus nmq czp jge ext gtt nmd dhg vmt oxu wdj vjy dlw yig iao nau ofx paq btd
rxqvnv
 
Messaggi: 194
Iscritto il: 06/04/2020, 9:52

Torna a Consigli e critiche

Chi c’è in linea

Visitano il forum: Nessuno e 5 ospiti

cron