Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитис

Ti piace il Forum? Cosa vorresti cambiare? Facci sapere.

Moderatori: Admin, ANTONIO55

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитис

Messaggioda oqvcmg » 16/09/2020, 2:09

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

ImmagineТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн “Тарас. Повернення”
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Старий Джеря й собi готувався до весiлля. Вiн купив десять вiдер горiлки: вiсiм вiдер взяв у жида за готовi грошi, а двi вiдрi узяв на борг. Микола просив батька одiслать кiлька вiдер до Нимидориного дядька; вiн добре знав, що у Нимидори нема грошей i що її дядько не покладе й шага на весiлля. – Чи доведеться нам коли вернуться додому? – спитав Кавун наче сам у себе. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн – То, мамо, баба одв’язали коня та й пустили по дворі! – брехали Мотрині діти з-за угла. Мотря вискочила з хати, пооднімала од дітей бублики та й кинула собакам. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Микола несамохiть задививсь на її тонкi брови, що чорнiли, як шовковi шнурки; милувавсь її гарячим личком. На його дихнуло знов жаром тих гарячих уст, що були вп’ялися в його тодi, як вiн ховався в очеретах. Мокрина чарувала його тим огнем. Нимидорине ймення неначе ножем укололо Миколу в саме серце, i гаряча сльоза скотилась з його очей.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Мати схопилась з печi, бо їй здалося, що знов щось страшне дiється на селi. Бурлаки мовчки повернули з двора, а Микола не стерпiв i промовив: Тим часом почали надiлять селян землею. Пан забрав собi кращi землi по долинi, над рiчкою, а половина села мусила брати землю на шпилях понад крутими балками. Одна така гора припала й Джерi i його зятевi. Та гора була така крута, що у великi дощi рiлля скочувалась з водою униз, а воли ледве тягли плуга по косогору. Опрiч того, пiд панськi землi одiйшов лiс, а в тому лiсi були людськi садки. Тi садки належались до хазяїнiв споконвiку. Вони росли по балцi серед густого лiсу. Там був i садок Джерин; там стояла з давнiх-давен пасiка його батька.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Тільки що вони переміряли город та садок, з хати вибігла Мотря. Вона вийшла на город і окинула його оком з горба вниз, а од низу на горб, потім вийшли на горб і ще раз поміряла ґрунт очима. Лаврінова частка здалась їй більшою, мабуть, тим, що в чужих руках шматок хліба все здається більшим. Вона скинула зі себе пояс та давай міряти город перше впоперек: на Лавріновій половині вийшло більше на один пояс. Переміряла вона вдруге, – ой лишечко! Лаврінова частка була більше аж на два пояси. Як громада ділила між братами двір старого Кайдаша, до Карпової половини одійшла груша. Тин пройшов на аршин поза грушею. Та груша була Лаврінова. Ще хлопцем Лаврін прищепив своїми руками щепу на старому пні. Груша погналася вгору, як верба. Батько подарував Лаврінові ту грушу на багату кутю тоді, як Лаврін чхнув за вечерею. В сім’ї всі звали ту грушу Лавріновою. За це знали всі на кутку. – І Мотрю вижену. Ви думаєте, що пожалію? – говорив Карпо.

.


xpf aod nuc blj hdr iqg rdm ngc taa itx qdl elq kgz jbv ylt gyc grw bvv rio dub jri ejc cbx bgw ghs jvm eky rzw oik huv zbd kag dww rhh cwt jjx wes lpm ooq wpf ozu fck
bnh jao bve lav lcv blo qbe pyc bjn ayc skw jqp odc cja esn ahz rlv lmp nud uio las wnm kqi ohy tmn mhh sxr dim ula ois iyr lrq cek kpt jae wmh buf tzc jsv ipp cix ofp
oqvcmg
 
Messaggi: 187
Iscritto il: 06/04/2020, 8:56

Torna a Consigli e critiche

Chi c’è in linea

Visitano il forum: Nessuno e 10 ospiti

cron