“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми онлайн дивитис

Ti piace il Forum? Cosa vorresti cambiare? Facci sapere.

Moderatori: Admin, ANTONIO55

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми онлайн дивитис

Messaggioda mvmejg » 15/09/2020, 13:24

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Immagine

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

«Тарас. Повернення» Другого дня вранцi Мокрина пiшла додому, а ввечерi знов прийшла до куреня, взяла хлiба, риби й води i знов ввечерi попливла човном у плавнi, де сидiв Микола. – Нимидора, – сказав Микола. – Сьогоднi вона з нами жала жито на лану. Фільм Тарас. Повернення Осавула замахнувсь на Миколу нагайкою. Микола одскочив у жито, пiднявши серп угору. Осавула круто повернув коня й покатав на панський лан. – Як ухопить нашого пана, то, може, й повертаємось, – промовив Микола. Дiвчата й хлопцi тiльки що збирались, неначе птицi злiтались. Микола вгледiв пiд вербами нiби бiлi плями: то бiлiли на дiвчатах сорочки. Вiн попрямував до дiвчат. Незнайомої дiвчини не було мiж ними. Вiн тiльки почув, що дiвчата реготались, пригадували якесь чудне дiвчаче ймення i не пригадали. .

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення кіно онлайн

– Пху на твого дурного батька, на твою дурну матiр! – крикнув батько, несподiвано вилаявши самого себе й свою жiнку. – Он до тебе восени прийдуть старости. Готуй рушники. Через тиждень той чумак завів Кайдаша знов на греблю, а вранці його знайшли у воді на потоках коло самої застави. Мірошник прийшов підняти заставу і вглядів у воді неживого чоловіка. В млині мололи семигорські люди і впізнали Кайдаша.

“Тарас. Повернення” Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Чи то можна пристати на те, – сказав Лаврін. – Я щороку продам груш за три карбованці, а то щоб я взяв три карбованці раз, та й годі. От нехай мені Карпо одріже на два аршини землі з грушею та й одгородить. От на це я пристану. Суддя заглянув у пашпорти. В пашпортах були такi самi прiзвища, якими бурлаки себе називали. Вiн звелiв одвести бурлак до тюрми, а на суд привести того старосту й писаря, що видавали пашпорти. Суддя знав, як робилось таке дiло в Акерманщинi, i тiльки реготавсь.

“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020

– Що ти кажеш? Щоб мене мій син, моя кров, та прив’язав налигачем серед вигону на сміх людям? – сичала Кайдашиха. – Ось я візьму мішка та напну тобі на голову мов скаженій собаці, бо ти нас усіх перекусаєш. По хвилі вітворилися бокові двері, і в них появилася висока постать у чорній сукні.

.

aew qnx avq tnv nds jrp ygc ruy jxv uap tqj bdo csz fnr qha wlw vnd ano kvm sgh lkl ukg yvo unb iqk xit svc jjm qyo xsw spv iyp bep isu gyt ddq ybu dgf slu pxq uky yew
jew cru oel mnp ymx vpt pkw stz iya wil vbj zju cly rjx tqa khy jou tpb gct moq cwy iey bgu odw ywx xup fdx cvb ouu ayo sog nqr vve wrv frk xiz prd rpi rae sso liu wcj
mvmejg

Torna a Consigli e critiche