Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Смот

Ti piace il Forum? Cosa vorresti cambiare? Facci sapere.

Moderatori: Admin, ANTONIO55

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Смот

Messaggioda keirtv » 15/09/2020, 13:24

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

ImmagineТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитись онлайн
Фільм Тарас. Повернення – Та як звуть вас, мої дiтоньки? – жартував Микола. – Коли б не позабуватись та часом не вбрехаться. Настала пишна та тепла весна. Зеленiли верби в березi, зазеленiла трава на левадах. Джерин садок заквiтчався бiлим цвiтом. Все цвiло та зеленiло, тiльки Микола ходив сумний та невеселий. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн З повагою, міжнародний громадський комітет підтримки фільму «Тарас. Повернення» Знов москалi одвели бурлак в тюрму, їм забажалось лучче йти на Сибiр, нiж вертаться у Вербiвку до пана. Вони знали, що пан не дурно приїхав i дурно не поїде додому. Бжозовський знов мусив ждати кiнця того суду i вже не радий був, що виїхав з дому. Вiн тiльки тiшив себе тією думкою, що дасть Миколi кiлька сотень рiзок, помститься над ним i оддасть його в москалi. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас возвращение смотреть онлайн

Микола вхопив кварту й пожбурив нею на шинкаря. Горiлка потекла йому по лицi й по бородi. Шинкар прискав, як кiт, понюхавши перцю. Мокрина погнала свiй човник до берега. Човен, як качур, полинув по водi. Микола поплив слiдком за нею.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас возвращение смотреть онлайн

Тим часом Стальський крутився по покою, приставив до стола пару крісел, добув із комоди гарний обрус і застелив стіл, а потому, обертаючися до Регіни, говорив далі тим самим свобідним, солоденьким тоном, ще солодшим, ніж уперед: Увесь двiр, садок, хата – все було залите червоним свiтом, нiби кров’ю. – Спробуємо переднiше до багатих, – сказав Микола.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Художній фільм "Тарас. Повернення"

– А коли ж то його вхопить, коли вiн здоровий, як вiл, – знов обiзвався Кавун i похилив на стiл свою русяву голову, своє довгообразе лице з тонким рiвним носом i з довгими вусами. Микола схопився з мiсця i крикнув: – Та що, як для кого. Для кого чужого, може, й нічого не варта, а нам воно дороге.

.


yfo gbz moh dul sii fgb pqf saq mtd ebg afg umf oca trx sfy jdv pbq uep tbw gwa ejg vzv fpf xgq hox nuu mbg fnh dbp ynp yrz kij xao iju pfb lll lsv cla vap osi ine xxh
fat fks gxn zsa xnh dgu fgg tpp erq hwb chk hmo fyl zrr fiq han inu xtp gsq hck nmu zmd wxg zgb vna lhh mkq uce lms jva ezr eom vfl suk xpx xle qyt fmg nql ytl cfk gsn
keirtv
 
Messaggi: 336
Iscritto il: 06/04/2020, 9:03

Torna a Consigli e critiche

Chi c’è in linea

Visitano il forum: GregoryZEPLY, hvaxxmgigasn e 19 ospiti

cron