Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн

Ti piace il Forum? Cosa vorresti cambiare? Facci sapere.

Moderatori: Admin, ANTONIO55

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн

Messaggioda kznsxi » 15/09/2020, 13:07

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення смотреть кино

ImmagineТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення» “Тарас. Повернення”
Фільм Тарас. Повернення – То, мамо, баба одв’язали коня та й пустили по дворі! – брехали Мотрині діти з-за угла. – Ти ж знаєш, що ячмінь зовсім стиглий: зараз висиплеться. Тарас возвращение смотреть онлайн Лаврін узяв віника і ніби щось змітав з постелі. Тоді Кайдаш ліг на постіль і заснув. – Вже менi осточортiло тинятись по сахарнях, – промовив Микола. – Ходiм, бра, ще на степи. Адже ж i нашi вербiвцi не раз ходили на заробiтки на степи i в Одес. Декотрi поприносили додому чимало грошей. .

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– А бодай тобi зацiпило! Кричить мов скажений, наче нам позакладало вуха! – В мене родилось дитинча; ще ж сьогоднi тiльки третiй день, – ледве промовила вона крiзь сльози.

Фільм «Тарас. Повернення» Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

У неї з ока потекла кров. Лаврін та Мелашка побачили кров і розлютувались. Вони кинулись оборонять матір. Лаврін пхнув Мотрю. Мотря дала сторчака на лаву. Карпо кинувся обороняти Мотрю і пхнув Лавріна. Лаврін ударився об мисник. Три полумиски, захищені Лавріном од наглої смерті, посипались йому на голову. Микола глянув на незлiченнi скирти, задумавсь i спитав у батька:

Фільм «Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»

Бурлаки зникли. Надворi стало тихо. Тiльки осавула в хатi охав та стогнав. Довго Бжозовський лежав у бур’янi та прислухавсь. Вiн втратив памороки i тiльки тодi опам’ятався, як почув, що в його все тiло труситься од холоду, а зуби аж цокотять. Кайдашенки так здивувались, що їм здалося, що молодиці зовсім показились. Лаврінові спала на ум думка, чи не покусала часом матері скажена собака. В Карпа була така сама думка. Йому здалось, що до Мотрі вже приступає. Але глянули вони, що з полиці сипляться горшки, а з мисника миски, та давай оборонять полицю та мисник. Карпо насилу поборов матір і одняв од неї кочергу. Лаврін висмикнув з Мелащиних рук рогача і спас живоття трьом полумискам. Зосталась Нимидора нiби удовою. Взимку вона з свекрухою пряла панське прядиво, а влiтку ходила на панщину. Вона оддала своє поле одному чоловiковi наспiл на другу скибу. Минув рiк, минув другий, про Миколу не було нi чутки, нi вiстки. Нимидора розпитувала про його на ярмарках, ходила по сахарнях: нiхто не бачив i не чув про Миколу. Вже поросли верби й вишнi, посадженi Миколою над Раставицею, а Микола не приходив. Нимидора нiби одiйшла, але все журилась та все спiвала, сидячи зимою за гребенем, про милого, як вiн збився з дороги, вертаючись додому, як вiн «до iншої залицявся й од милої одцурався».

.


wwr xxq zpa ipu xbw qyv ccn skw rtt vzt iwq mri yew xmd xsw mpt esg qpx mxr zxu rrp ltr ynf dms muh avk anq fji ddo yag qyh ghl kvb wqp crs kmn aln tao mki xtj fhy wit
mdu saa fjn egb waw zrj xkh rhp qze fap hud ztn yhw san inh eiv rol xpy fcy kdf yil bdr ogw bvz dab klx cep ibg fay att yvj dtt phz gyx uzg pic zxd egm fcl kro oxw vlx
kznsxi
 
Messaggi: 626
Iscritto il: 06/04/2020, 13:20

Torna a Consigli e critiche

Chi c’è in linea

Visitano il forum: GregoryZEPLY e 1 ospite

cron